Lokal me qira ne qender te Prishtines

Shitet nga: Mustafë 09 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj lokalin me qira ne Prishtine, i pershtatshem per ordinance apo zyre afariste.

Lokali i ka 35 m2 dhe gjendet ne qender ne rrugen kryesore afer AAK-se dhe PTK-se. Per me shume detaje mund te kontaktoni permes telefonit.

Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim