Lokal me qira te Qafa.

Shitet nga: Egzona 06 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokal ka kater zyre dhe korisore te madhe dhe eshte i gatshem per pune.

Cmimi: 1200 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim