Lokal me qira te Qafa

Shitet nga: Egzona 25 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Përshkrimi :Lokal ka kater zyre dhe korisore te madhe dhe eshte i gatshem per pune.
Lokali ka 300 m2.

Cmimi: 1200 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim