Lokal me qira

Shitet nga: Berat 28 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj lokalin me qira 30 m2 ne lagjen dardani afer laboratorit Elita + , lokali posedon parking te mjaftueshem dhe eshte i pershtatshem per qdo lemi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim