Lokal me qira

Shitet nga: Berat tmava 20 Gsh 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qira ne lagjen Dardania, afer Laboratorit Elita+ dhe Bast Trade, lokali ka 30m2, posedon parking te mjaftueshem WC etj. Eshte i pershtatshem per qdo lemi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim