Lokal me qirra 40m2 - Bregu i Diellit afer OSCE

Shitet nga: HL 28 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bregu i diellit te Caffe Davidofi
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj me qirra lokalin 40m2, ndertim i ri.

Lokali eshte i pershtatshem per zyre dhe aktivitete tjera afariste. Ka te instaluar nxemjen qendrore dhe 2 WC. Uje 24 ore.

Lokali ndodhet afer "Daxa Electronics", afer caffe "Davidofi", dhe afer "Digi Print" ne Bregun e Diellit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim