Lokal me qirra 40m2 ne Bregun e Diellit afer Dax..

Shitet nga: L 01 Qer 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj me qira lokalin qe ndodhet ne Bregun e Diellit, afer caffe "Davidofi" dhe afer "Daxa Electronics", ngjitur me "Digi Print".

Lokali i ka 40 m2
Lokali eshte i pershtatshem per zyre dhe per veprimtari tjera afariste.

Info ne: 044 220013.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim