Lokal ne lagjen kalabria te banesat e Lesnes

Shitet nga: Petrit 06 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali ka siperfaqe prej 27.33 m2 dhe eshte i rregulluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim