Lokal prej 90m2,me qira afer Qafes ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: me qira 21 Pri 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
leshohet lokali me qira te Qafa saktesisht perballe kolegjit Riinvest
ne afersi eshte edhe shkolla fillore "Meto Bajraktari"
Lokali ka siperfaqe prej 90m2 dhe eshte i pershtatshem per furre,piceri,fast food,shitje te tekstilit apo edhe per ndonje veprimtari tjeter.
Lokacioni eshte i frekuentuar

per info: 044 358 416
ose na shkruani : grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim