Lokali ipet me qera

Shitet nga: Fahri 22 Sht 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ipet lokali me qira. Lokali gjendet ne qender te Prishtines perball rektoratit (afer MCM, ngjit me lokalin PASSION) lokali i ploteson te gjitha kushtet per biznes dhe ka qmim te volitshem te interesuarit mund te vin me pa lokalin dhe per me shum info: 044666576
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim