Lokali ipet me qira

Shitet nga: Fahri 10 Shk 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet ne qender te prishtines perball rektoratit (ngjit me lokalin Passion).
Lokali i ploteson te gjitha kushtet per biznes
dhe posedon afer 100m2 me kuzhin pa karrika dhe tavolina (pa interier)
Qmim shum te volitshem
Per me shum INFO: 044666576
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim