Ne qender leshohet lokali/zyre me qira - E

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 29 Pri 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ipet me qira lokali isipërfaqes prej 70m2, me bodrum 20m2, i cili gjindet në qendrën e ngushtë të Prishtinës.
Vendndodhja e lokalit është shumë atraktive ngase është në përdhese dhe me 10m2 del në rrugë, e cila është njëra prej rrugëve më të frekuentuara të Prishtinës dhe lidhë shumanshëm vendet kyçe të qytetit. Gjithashtu, në afërsi janë thuajse të gjitha institucionet shtetërore e komunale dhe zyrat e misionit civil te OKB-s dhe BE-se. Në largësi prej vetëm 50m nga lokali janë edhe dy parkingje private. Përreth tij janë edhe shumë biznese tjera private.
Lokali është pronësi private dhe i ka të gjitha dokumentet të vlefshme, qoftë pronësore apo afariste të nevojshme për funksionimin e tij. Adaptimet e bëra janë në pajtueshmërinë me lejen ndërtimore dhe urbanistike. Posedon edhe lejen përkatëse për vendosjen e hyrjes dhe shkallëve nga rruga dhe.është nën mbikëqyrje 24 orë me anë të alarmit.
Poashtu, edhe bodrumi i lokalit është i pajisur me të gjitha dokumente dhe i plotëson të gjitha kushtet për përdorim.
Krejt këto e bëjnë ideale për çfarëdo veprimtarie afariste.
Çmimi i qirase eshte 1.000 euro ne muaj + shpenzimet.
Nëse keni interesim, Ju lutemi që pa hezitim t’na kontaktoni në mob.: 044/124-406 apo në e-mail: ecoimpex@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim