Objekt Afarist/Institucional me Qera, 1500+500 m2

Shitet nga: Armend 09 Pri 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekt Afarist/Institucional me Qera, 1500 afarizem + 500 m2 garazhim/bodrum apo Sef.

Obejkti gjendet afer shkolles teknike pran kishes ortodokse. Mundesia e kombinimit Banim + Afarizem,

Objekti posedon:

1. Parking i brendshem 500 m2.
2. 2 hyrje ce mund te funksionojne te ndara apo te perbashketa
3. Ashensorin (opcional)
4. Furnizim me uje nga ujesjellsi si dhe pusin autonom.
5. Sistemin e vezhgimit me kamera
6. Alararmin kunder zjarrit.
7. Shkallet e izolurara ne rast emergjence.
8. Ngrohje Qendrore.
9. Klimatizim

Objekti ka cene ne shfrytezim nga UN Habitat e nga Dhoma e Posaqme e Gjykates Supreme.

Mundesia e vizites ne objekt per shiqim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim