Objekt me qera ne Prishtine

Shitet nga: Lulzim 15 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshoj me qira objektin me 380m2 si dhe 5 ari oborr për parking. Objekti gjendet në rrugën kryesore "Ahmet Kraniqi", në Prishtinë, lagja Arbëria. Objekti është ngjitur me Hotel Adria.
Objekti është I përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie si për zyrë, kopsht për fëmijë, call center, ordinance mjeksore dhe stomatologjike, etj.
Çmimi sipas marrëveshjes.
tel. 044 180027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim