Objekt,zyra 250m2 me qera n'qender te Dodona!Delta

Shitet nga: Delta 04 Gsh 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ka 8 njesi(dhoma)dhe kuzhinen,3 wc,tarrace,garazhe.Komplet e renovuar,e pershtatshme per shume veprimtari.informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim