Objekti me qira ne Prishtine

Shitet nga: Visar Qazimi 22 Pri 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekt Afarist/Institucional me Qera, 1500 afarizem + 500 m2 garazhim/bodrum apo Sef. Obejkti gjendet afer shkolles teknike pran kishes ortodokse. Mundesia e kombinimit Banim + Afarizem, Objekti posedon: 1. Parking i brendshem 500 m2. 2. 2 hyrje ce mund te funksionojne te ndara apo te perbashketa 3. Ashensorin (opcional) 4. Furnizim me uje nga ujesjellsi si dhe pusin autonom. 5. Sistemin e vezhgimit me kamera 6. Alararmin kunder zjarrit. 7. Shkallet e izolurara ne rast emergjence. 8. Ngrohje Qendrore. 9. Klimatizim Objekti ka cene ne shfrytezim nga UN Habitat e nga Dhoma e Posaqme e Gjykates Supreme. Mundesia e vizites ne objekt per shiqim. (Nr kontaktus +37745 295 352) rruga Nazim Gafurri Prishtine Kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim