QIRA. Lokal me qira në qendër të Prishtinës ( af..

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokal me qira në qendër të Prishtinës ( afër Sheshit Skënderbeu )
Lokali ka gjithsej 100m2. Dhe ka çmimin 750euro/muaj
Lokali mund edhe të ndahet sepse ka mundësi të bëhen 3 lokale një nga një.
Lokali ka pozitë të mirë dhe ka parking të mjaftueshëm.
Mund të lëshohen vetëm 70m2 katrorë të lokalit dhe I kan dyert e veçanta dhe lëshohen me 500euro/muaj.

ID e shpalljes: 40001

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim