Qender, zyre me qira - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 13 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ne qender te ngushte te Prishtines jepet shtepia me qira per zyre apo banim, me siperfaqe mbi 40m2, e pa mobiluar. Shtepia i ka 2 dhoma, korridor dhe 1 banjo. Qiraja: 250 euro + shpenzimet + depozit ne lartesi te nje qiraje mujore. Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim