Shes lokalin ne Qener Tregtare Bregu i Diellit

Shitet nga: Shemsedin Sherifi 14 Jan 05:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 000 EUR   99 000 EUR

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali eshte 44m2 neto si dhe terasen afersisht 20m2. Eshte i renovuar ne vitin 2014 dhe posedon certifikaten e pronesise.
Ndodhet ne katin e pare perballe kafiterise "Inbox" dhe per momentin eshte e leshuar me qira deri ne fund te vitit 2016.
Jam pronari i pare i lokalit.
Cmimi 2000 euro per meter katrore/pak i diskutueshem.

nr. kontaktues 049 930 061, 045-511 065
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim