Shitet Lokali 15m2, te Kafet e Vogla

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Adresa: Te Kafet e Vogla
Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Shitet lokali 15m2, perdhese e ulet te Kafet e Vogla. Lokali gjindet perballe Ambasades Kroate ne rrugen kryesore, ështe komplet i renovuar dhe shume i pershtatshem per mobi shop, zyre, avokature, market, agjension etj.
Lokali eshte i leshume me qera
Qmimi eshte 25.000 euro,

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
www.dion-ks.com
agjensioni-dion@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim