Shitet lokali te qendra tregtare

Shitet nga: Lokal 15 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 44.1 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Shes lokalin e gatshem ne qender tregtare ne bregun e diellit prishtine. I gatshem dhe perkthehet menjeher , esht ne katin e dyt te qendres dhe esht i pershtatshem per cfardo lloj biznesi
Dy kat zyre. Shitet apo edhe nderrohet me banes mbi 120m2 banesa te bregu i diellit te qendra tregtare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim