Shitet lokali

Shitet nga: xhavit retkoceri 25 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet ne "Dardani" afër Postës se Re.( ndertesa te vjetra) Lokali ka 30+30 m2, ka nxemje nga "Termokos" reshteka dhe klim. Lokali është I gatshëm dhe i përshtatshëm për veprimtari te ndryshme.

Cmimi sipas marrëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim