VIRTYTI Hapsir Afariste me QERA

Shitet nga: lavdimi 27 Pri 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Përshkrim i sendit
lleshoj cal center me qira,lokali posedon 2 wc,110m2.esht i paisur full.vetum me i programu kompijuterat per
qfar te nevojiten.dhe abonimin.nisja puno.paisjet jan te mira,dhe te reja siq duken ne foto.lokali mudn te
operdoret per zyre te ndryshme,ku dhe shum organizata i kan zyret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim