VIRTYTI Hapsir Afarsite te FAMA

Shitet nga: lavdimi 24 Pri 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Hapsira perbehet prej 270 m2, ka dy ndarje te brendshme fizike, hapsira e njejte eshte ne dispozicion ne katin e pare 270m2 dhe katin e dyt po ashtu 270, mund te merret si tersi apo edhe te ndahet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim