ZYRE ME QIRA NE QENDER PERBALL BILL CLINTON

Shitet nga: Pronarja 07 Jan 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet banesa me qira ne qender perball shtatores Bill Clinton,banesa eshte buze rruges kryesore dhe ka pamje aktraktive dhe frekuenciale,e posarenovuar me te gjitha te reja, banesa eshte e pajisur me ngrohje qendrore,klimatizim,kamera,alarm,vodafon,kabllovik ,etj (me te gjithe teknologjine e fundit) pra si nje banese luksoze,banesa leshohet per noter,avokatur,kontabilitet,nderkombetar,perfaqesim te ndonje firme,reklamim te mallit etj,banesa ka parking 24h me roje per me shume info kontaktoni ne nr.44-59-59-18.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim