Zyre - lokal me qira

Shitet nga: Krenar 27 Mar 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokacioni: Arberia 3 perball Komunës së Re Prishtinë,
Etazha: 1,
Qasja: Permes hyrjes kryesore te baneses dhe terases se jashtme,
Siperfaqja: 50 m2 lokal dhe 15 m2 terase,
Permbajtja:Zyre me mundesi ndarjeje ne dy hapesira, wc, Depo - kthine zerimi,
Nxemje: Sistem Fancoil me rrymë,
Ujë: 24 h (me rezervuar të zinkuar),
Kabllimi: PTK dhe IPKO i gatshëm,
Kushtet: Plotësisht i gatshëm pë funksionim,
Dizajni: Modern,
Qiraja : Afatgjate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim