Zyre dhe depo me qira afer qendres - te shkolla"..

Shitet nga: Armend 30 Tet 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qira, me hapesire prej 100m2 dhe depo prej 70m2, dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj veprimtarie. Gjindet ne rrugen Ali Hadri nr.14, prapa gjimnazit Sami Frasheri dhe shkolles Elena Gjika.

Lokalet jane te reja dhe posedojne banjo ne te dyja anet e lokalit. Jane te pershtatshme per avokature, noteri, call center, byro projektuese, zyre marketingu, banke, poste, barnatore, ambulance etj.

Cmimi i zyres eshte tejet i volitshem per hapesiren qe posedon. Per me shume informata kontaktoni ne numrat e telefonit.

044/049 115 383
044/ 765 224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim