Zyre me qera, perballe Grandit, Rr. Garibaldi

Shitet nga: REZIDENCA-patundshmeri 22 Maj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
leshoj lokalin/zyren me qera, ne qender, perball Grandit, rr. Garibaldi

Lokacion shume atraktiv
-64 m2, Kati 1-re
-3 njesi, pra tre dhoma +kuzhine
-banjo
-ballkon

infrastruktura e brendshme teresisht e rregulluar dhe e pershtatur per zyre

cmimi : me marreveshje
agjensioni Rezidenca: 044 173 593, 044 165 616
email:agjensionirezidenca@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim