Zyre me qira afer shkolles "Elena Gjika"

Shitet nga: Armend 03 Qer 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qira, ne hapesire 90m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj veprimtarie. Gjindet ne rrugen Ali Hadri nr.14, prapa gjimnazit Sami Frasheri dhe shkolles Elena Gjika.

Lokalet jane te reja dhe posedojne banjo ne te dyja anet e lokalit. Jane te pershtatshme per avokature, noteri, call center, byro projektuese, zyre marketingu, banke, poste, barnatore, ambulance etj.

Cmimi i zyres eshte tejet i volitshem per hapesiren qe posedon. Per me shume informata kontaktoni ne numrat e telefonit.

044/ 765 224
049/ 115 383
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim