Zyre me qira ne qender

Shitet nga: Zyre 12 Mar 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ne qender te Prishtines, afer Shtepise se shendetit, ne perdhese, leshoj me qira tre zyre, me korridor dhe nje banjo. Pamjen e kane kah rruga kryesore. Siperfaqja e tyre eshte 70m2 dhe ato mund te shfrytezohen edhe per ordinance, butike apo diç tjeter. Perndryshe, kjo siperfaqe afariste posedon dokumentacionin edhe per lokal afarist. Qiraja mujore sipas marreveshjes.
Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim