Zyret/ lokali me qira ne qender - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 07 Shk 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Në Qendër të Prishtinës afër Shtëpisë së Shëndetit lëshohen zyret / lokali afarist me qira në sipërfaqe prej 70 m2 dhe bodrum 20 m2. Për momentin janë zyre por posedon tërë dokumentacionin për lokal. Lëshohet vetëm për kohë të gjatë. Çmimi 1.000 euro. Tel 045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim