zyre me qerq

Shitet nga: ahmet 22 Jan 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
leshoj komplet katin e pare dhe ni pjes te perdheses me qera per afarizem ose ideal per orinanca apo zyre pune ne qender te prishtines kati i pare ka 200m2 + perdhesa 60m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim