100 pula

Shitet nga: gashi 22 Sht 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   8 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 100 pula dhe gjela te gjitha jan svjetit ka shum race te bukur nese e mer me shumic ma liri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim