2 QEN KARABASH

Shitet nga: ismet 22 Pri 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

830 EUR   1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
2 QEN Kabash qmimi per te dyt eshte 1000 EURO
Qet JAN KARABASH NUK KAM QA FLAS PER TA KUSH I NGJEH ska fjal per ta jan per dele si dhe te fuqishum per luft pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim