2 gjelat

Shitet nga: .. 16 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 gjela piklana dhe nje brahama gold
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim