2 viqa

Shitet nga: Osman 25 Shk 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 2 viqa i kuqi esht mashkull ndersa kuq e bardh femer jan te qumshtit jan shum te mir dhe jan msu me hanger edhe ushimet tjeta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim