70 kok dele te rraces se zgjedhur

Shitet nga: Dele 12 Gsh 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 70 kok dele te rraces se zgjedhur. Delet ndodhen në Durrës dhe çmimi per kok esht 90 euro pak i diskutueshem. Jan te kontrolluara nga veterineri dhe te vaksiunuara rregullisht. Shiten per arsye ekonomike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim