Biki bardh e kuq

Shitet nga: Armend 04 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
-Shiten bikat bardh e kuq te rritur ne fermen tem i mbaj ka 8 bika edhe 1 ekam pa shit kush don mish te mir dhe blen ka mem lyp gjith per mish te mir te ushqyer
-Kallamoq i bluar
-Grun i bluar
-Krune emaillosi per informata 24 or hapur tel..045 632-909
Viber +386-49-362-613 armendi
Per mi 600 kg ika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim