Blej blet

Shitet nga: Kujtim 10 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej 8 blet , duhet Te Jen
Me AMA Te reja me pik Te gjelbert dhe me sanak Te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim