Dele - Kurbana per Bajram

Shitet nga: Drilon 11 Sht 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim kurbana per Bajram, apo edhe per mbajtjen e tyre.
Qmimi 140 euro per cope dhe prerja eshte gratis.
Mbi 20 copa edhe transporti eshte gratis ndersa me pak duhet te vini vet ti merrni.

Prerja eshte GRATIS.

Mund te kontaktoni ne kta nr:
045 433 990
044 234 005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim