Dele

Shitet nga: Dele 05 Sht 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes dele 150 cop dhe 60 qingja delet jan shum te mira arsya e shtitjes eshte se jam tu e ndrru veprimtarin i shes 50%me para kuse tjerat muj te bej edhe ndrrim me vetur kuptohet jo hipotekare perafersisht viti i prodhimit 2008 deri 2010 audi,bmw,mercedes qfardo po gjendja e ti duhet te jet e mir,,,,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim