Duaj deteline dhe sane

Shitet nga: Bleard 20 Shk 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten sipas marrveshjes duaj te detelines dhe te sanes, jan te veres qe lam pas, jan shum cilsor pasi qe ndodhen qe prej fillimit nen mbuloi, gjendemi ne magjistralen prishtin mitrovic pikeisht ne fshatin mazgit te pishat, pres blers serioz , te interesuarit mund te me kontaktoin ne nr.tel 049368889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim