Duaj sane 600 copa

Shitet nga: halil 20 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes 500 duj sane te vjetit nga 1.30e dhe 120 duj te sivjetit nga 1.80e.dujt jane brenda ne pleme ne fahatin hajkobille komuna e prishtines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim