Duaj sane dhe deteline

Shitet nga: Bleard 27 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten me marrveshje duaj sane dhe deteline, jan shum cilsor pasi jan te veres qe shkoi dhe kan qen nen mbloi. Gjendemi perball magjistrales Prishtinë-Mitrovic pikrisht te pishat ne fsh Mazgit per informata 049368889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim