Duj sanes

Shitet nga: xxxx 21 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes dujt e sanes dhe kasht kemi kush o interesum 044840167 ose whatsap +38649840167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim