Dy Gjela

Shitet nga: .. 07 Nën 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten gjelat dy piklana dhe nje brahama gold
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim