Elektroshok per rrethoja

Shitet nga: Albin 20 Tet 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Ky elektroshok mund te perdoret per rrethoja te ndryshme si rrethoja per kafshe rrethoja per shtepi (mbrojtje nga vjedhjet) etj ..
Ky elektroshok vendoset ne rrethoje dhe me rast prekjeje ajo te dridh sa per te larguar qmimi i volitshem Kontaktoni edhe ne viber +37745292124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim