Farme e lopeve qumeshtore dhe gjedhave ne Istog

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Farme e lopeve qumeshtore dhe gjedhave ne Istog me 330 hektare toke bujqesore te klasit te pare. Eshte funksionale aktualisht me 60 krere lope qumeshtore me pedigre te larte te ardhura nga Gjerania. Ipet me qera dhe shitet. Ka sillos per 3000 ton drith, ka deponi te ujit prej nje hektari per ujitje. Krejte eshte rrafshire.

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim