Fati Farm mirre me rritje equrave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati Farm 14 Jan 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Fati Farm ban shitjen e qurave te gjalla njo kosisht premjen e tyne dhe si Mas porosive qe te keni mish te fresket dhe cilsor ne truezat e juaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim