Gjeli braham

Shitet nga: kastriot 03 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes gjelin braham 10 muj rritet hala nje prej gjelve me te mdhaj ka te gjitha llojet e ngjyrav eshte imir per far kam edhe gjela tjer si amrok, braham amerikan, grek etj gjeli kendon bukur ka rreth 7 kg edhe shum i bukur shes arsyja se e kam nje te vogel se fares se ti piklan kendon shum gjat dhe bukur ende i ri qmimi per piklan 20 per braham 55 per amrok rritet shum me shum se brahami qmimi i ti 25
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim